неділя, 9 липня 2017 р.

Розбиті вітрини, сотні поранених поліцейських та затриманих демонстрантів: як виглядає Гамбург після акцій протесту (фото)Вулиці Гамбурга після демонстрацій / REUTERS
У Гамбургу в ході протестів та заворушень поранення отримали щонайменше 213 поліцейських. Крім того, були затримані 203 протестувальники. Про це повідомляє агентство dpa з посиланням на відповідні дані поліції Гамбурга.

Читайте також
Перший день саміту G20 минув на тлі мирних та насильницьких протестів

Поліцейські стверджують, що кількість поранених офіцерів може зрости протягом дня, зважаючи на те, що багато з них звертаються по медичну допомогу не одразу.

При цьому достовірних даних про кількість постраждалих серед демонстрантів наразі немає.


Вулиці Гамбурга після масових протестів та демонстрацій
REUTERS
Як повідомляв УНІАН раніше,в ході зіткнень з протестуючими в Гамбурзі 74 поліцейських отримали різні поранення. Троє з правоохоронців доставлені в лікарню. Зокрема, один поліцейський отримав пошкодження ока в результаті вибуху поблизу петарди. Дані про кількість постраждалих демонстрантів поки немає.

Раніше у Гамбурзі, напередодні саміту G20, група демонстрантів, одягнених в чорне, почала кидати пляшки та інші предмети в поліцію. У зв'язку з цим правоохоронці ФРН застосували перцевий спрей і водомети проти протестувальників.