середа, 19 липня 2017 р.

Доброволець АТО зі Швеції розповів про зустріч із любителькою Путіна

Доброволець АТО зі Швеції розповів про зустріч із любителькою Путіна

19.07.2017 19:27

ОСТАННІ НОВИНИ

На Луганщині понад 40 тисяч людей залишилися без питної водиКраїна, де тяжко жити і легко вмирати: жінка шокувала реаліями українських курортів (ФОТО, ВІДЕО)13Біля Криму почалися бойові навчання (ФОТО)На День Незалежності у Києві парадуватимуть, а у Львові – співатимутьТКГ закликала Росію засудити заяву «ДНР» щодо створення «Малоросії»

Заборонити виступати та карати тюрмою. Що робити зі «звйоздами»?5
Снайпер зі Швеції, доброволець у російсько-українській війні Мікаель Скілт розповів про зустріч із «ватником» під час перебування в Україні.
«Уже зустрічав кілька, як це називається? Ватників. Одна з них – жінка в літаку. Ми летіли українськими авіалініями, а через прохід сиділа ця дама. Вона про щось запитала, я відповів російською, як міг, між нами зав’язалася розмова. Вона, не знаю чому, напевно, подумала, що я теж ватник, почала мені говорити, що росіяни все одно вб’ють всіх українців. Я підняв рукава сорочки, показав їй татуювання «Азова» і сказав, що я вбивав росіян. Жінка почала кричати, вимагати від стюардеси, щоб її пересадили на інше місце, що я збираюся її вбити. Але все закінчилося тим, що мене пересадили до бізнес-класу. Я був задоволений», - зазначає захисник в інтерв’ю «Народній правді».

Додамо, що чоловік майже рік воював за Україну в найгарячіших точках АТО. Приїхавши добровольцем до Києва у 2014 році, колишній солдат шведської армії та Національної гвардії спочатку допомагав тренувати батальйон «Азов», а потім, разом з ним, ставав до бою.