пʼятниця, 2 червня 2017 р.

ВОТ ГДЕ СЧАСТЬЕ!Новий тренд в Instagram: пари фотографуються після розлучення. І це прекрасно

Новий тренд в Instagram: пари фотографуються після розлучення. І це прекрасноВ Instagram з'явився новий тренд. Пари, які розлучилися роблять прощальне селфі. Виходить цікаво.
Такі публікації буквально захопили користувачів соцмереж і вони із задоволенням діляться новими статусами за допомогою останнього "подружнього" селфі.
Свої фотографії вони публікують з хештегом #divorceselfie (селфі розлучених).
На фото видно, що пари, як правило, надзвичайно щасливі такому перебігу подій.
"Більш захоплені, ніж під час нашого весілля", – написала пара
"Сьогодні ми були в суді, де нас розлучили. Після цього ми випили пива та зробили селфі. Повністю нормально, чи не так"?
"Дуже типово для нас. Ми навіть на розлучення випадково вдягнули однакові сорочки. Сьогодні ми офіційно розлучимося, але я завжди любитимо цього чоловіка", – такий підпис зворушує.
"Ось як виглядає розлучення, коли ти дорослий".
А ця пара розповідає, що після трьох років зустрічань та восьми місяців в шлюбі, вони таки розлучилися. І хоч вони намагалися виправити ситуацію, нічого не ставало краще. Проте, вони сподіваються, що залишаться справжніми друзями!
Як бачимо, деколи розлучення драматизують. Розійтися може бути виходом для пари, яка вже давно нещасна. Але, якщо ви дійсно дорослі люди, то можна розлучитися й стати найкращими друзями, адже вас стільки всього об'єднує.