Дівчина з шизофренією малює свої галюцинації: моторошні фото

  •  20:49 , 19 квітня
  •  
  • 705
Цю 18-річну дівчину звуть Кейт, вона художниця. І у неї шизофренія.
Кейт не боїться відверто говорити про своє захворювання і намагається зруйнувати стереотипне ставлення оточуючих своїми малюнками.
"Я завжди була "художником", тільки не усвідомлювала, що насправді це означає, поки не проявилося моє захворювання. Я ненавиджу термін "психічно хвора", він має на увазі, що я як особистість зіпсована або зламана. На жаль, коли я розповідаю людям, з чим мені доводиться жити, я відчуваю, що вони починають бачити в мені тільки це. Вони бачать стереотипи і забобони, законсервовані завдяки ЗМІ і Голлівуду. Саме тому я так відкрито говорю про те, як і з чим я живу", – ділиться дівчина.
"Протягом багатьох років мені ставили купу діагнозів. Поки в 17 років не зупинилися на шизофренії після того, як мої батьки зрозуміли, що моє психічний стан тільки погіршується".
"Більшість своїх галюцинацій я малюю, і це допомагає мені впоратися з ними".
"Я чую голоси, звуки і шум. Ще я часто бачу жуків, особи і безтілесні очі".
"Через депресію я відчуваю себе нікчемною, як муха. Цей жук уособлює мій стан. (Сподіваюся, ви подавитеся сигаретним димом)".
"Ця істота виповзає з вентиляційного отвору на стелі і видає моторошні звуки. Іноді я бачу, як вона виповзає з-під якихось речей".
"Я чую голоси, які говорять мені підпалити щось".
"Так виглядають безтілесні очі, які я теж бачу на стінах або підлозі. Вони рухаються".
"Це Берді, вона співає мені".
"Автопортрет. Глянула в дзеркало, і мої очі виглядали так".
"Спілкування з іншими людьми, параноя, депресія, відчуття тривоги і контроль над моїми емоціями – з усім цим я борюся щодня. Те, з чим я живу, нелегко і виснажливо, однак я не кричу на вулицях про викрадення інопланетянами, наприклад. Я не кажу, що людей в настільки важкому стані немає, вони існують. Але є й інші, такі як я, які більшу частину часу проводять удома в своїй кімнаті. Все це набір різноманітних симптомів з різним ступенем тяжкості. Кожна людина переносить це по-своєму", – розповідає Кейт.
Ч