вівторок, 20 грудня 2016 р.

Волонтер назвав ім'я одного із загиблих бійців АТО на Світлодарській дузі

Волонтер назвав ім'я одного із загиблих бійців АТО на Світлодарській дузі

10:06, сьогодні 2332
Роман Радивілов
Роман Радивілов / Facebook
У неділю, 18 грудня, загинув український боєць Роман Радивілов (друг Гюрза) під час масованого артилерійського обстрілу і спроб супротивника здійснити прорив позицій ЗСУ на висоті "Варяг" на Світлодарській дузі.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Сергій Кузан.
У бою біля Дебальцевого загинув наш побратим, військовий 54 бригади Збройних сил України, боєць груп швидкого реагування мережі #ВільніЛюди Радивілов Роман – друг Гюрза. 30-річний Роман у 2014-му пішов добровольцем на війну. Бився за Піски, донецьке летовище, де і був уперше контужений. Здійснював неодноразові розвідувальні вилазки на територію ворога, отримав опіки під Волновахою, та після другої контузії тимчасово повернувся додому,
– мовиться у повідомленні Кузана.
"На лікуванні не припиняв боротьбу з ворогом: в складі груп швидкого реагування "Вільних Людей" проходив вишколи, брав участь в акціях, спрямованих на економічну деокупацію України, закриття каналу "Інтер", притягнення до відповідальності осіб на кшталт Єфремова, що привели московських окупантів на нашу землю", – додав волонтер.
Нагадаємо, внаслідок активних бойових дій 5 українських військовослужбовців загинули. Крім того, ще 6 отримали поранення та 10 – травми та контузії.