четвер, 29 грудня 2016 р.

На кордоні між Вірменією та Азербайджаном почався бій, є загиблі

На кордоні між Вірменією та Азербайджаном почався бій, є загиблі

Наразі стрілянина зі снайперських гвинтівок і гранатометів триває.
Підрозділи армії Азербайджану вранці в четвер, 29 грудня, спробували проникнути на територію Тавушської області Вірменії, стверджує офіційний Єреван. Такі дані в Facebook призвів прес-секретар міністра оборони республіки Арцруни Ованесян.
За його відомостями, азербайджанські силовики влаштували диверсію на ділянці кордону з Вірменією поблизу села Чинар. Атака була відбита, але наразі триває стрілянина зі снайперських гвинтівок і гранатометів. Ованесян зазначив, що ситуація перебуває під повним контролем армії.
За словами Ованесяна, у результаті розпочатої Азербайджаном диверсії на держкордоні загинули троє військовослужбовців Збройних сил Вірменії, в тому числі офіцер. За його словами, з азербайджанської сторони також є втрати. "Тіло одного загиблого азербайджанського військовослужбовця перебуває на вірменській стороні", – сказав Ованесян.
Баку в свою чергу звинуватив Єреван в 39 випадках порушень режиму припинення вогню. У Міноборони Азербайджану заявили, що обстріл вівся як з вірменської території, так і з «окупованих земель».
Між Вірменією і Азербайджаном триває конфлікт в Нагірному Карабасі.
Нагадаємо, 5 квітня у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху домовилися оголосити режим припинення вогню. Активні бойові дії там тривали з 3 квітня. Вірменія і Азербайджан поклали один на одного відповідальність за загострення конфлікту.
Армія невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки визнала загибель 20 своїх військових в результаті бойових дій. Азербайджанська армія оцінює свої втрати в 16 чоловік убитими. Обидві сторони конфлікту також повідомили про загибель мирних жителів під обстрілами.