четвер, 15 грудня 2016 р.

На Личакові поховають військовослужбовця Михайла Лібрука

На Личакові поховають військовослужбовця Михайла Лібрука


12 грудня під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції (м. Щастя, Луганської області) загинув львів’янин Михайло Лібрук. Поховають Героя сьогодні на Личаківському кладовищі. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Сьогодні, 15 грудня, о 09:30 год. відбудеться прощання у Церкві Вознесіння Господнього, що на вул. Широкій, 81, після чого домовину з тілом перевезуть в Гарнізонний храм св. ап. Петра та Павла, де о 11:00 год. відбудеться чин похорону. Орієнтовно о 12.00 год похоронна процесія вирушить на Личаківське кладовище, де о 12.15 год відбудеться похорон на полі почесних поховань №76.
Майор Михайло Богданович Лібрук (04.10.1971 р.н.) призваний на військову службу в органи СБ України в лютому 1997 року. За період військової служби пройшов шлях від прапорщика до майора. Перебував на різних посадах. За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразове нагороджувався відзнаками керівництва СБ України та Управління у Львівській області.
12 грудня 2016 року загинув під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції у місті Щастя, Луганської області.