субота, 17 грудня 2016 р.

Чоловік ізолювався від людей на 25 років у пустелі і створив неймовірну печеру-домівку (ВІДЕО)

Чоловік ізолювався від людей на 25 років у пустелі і створив неймовірну печеру-домівку (ВІДЕО)Високо в пустелях Північного Нью-Мексико, ви можете наштовхнутися на в'їзд в звичайну, на перший погляд, печеру.
Це доволі цікава, але нормальна для цієї місцевості, картина, передає портал inlviv.in.ua.
Провівши останні 25 років в компанії лише зі своїм собакою, Ра Полетт займався різьбленням піщаника в печері Нью-Мексико посеред пустелі, вкладаючи всю душу й натхнення в неймовірної краси фігури із приголомшливою деталізацією.  Полетт витрачав сотні годин на кожен елемент. Робота, зафіксована на відео, зайняла 900 годин. При звичному 8-годинному робочому дні, це майже в п'ять з половиною місяців.
Полетт не вважає себе художником, лише людиною, що висловлює свої почуття у пристрасті до роботи. Метою його роботи є надихнути інших людей відкривати свої емоції та сприймати дива навколишнього світу й їх неймовірній повноті на фарбах.
Його робота залишалась непоміченою, допоки режисер-документаліст не почув про його проект у високогірній пустелі. Після трьох років зйомок, про «Печеру Digger» заговорили безліч телеканалів, надихаючи та дивуючи людей у всьому світі, а це саме те, чого й бажав Поллет.
На цьому відео показано гіпнотизуючий процес роботи Полетт, в яку від вкладає усе своє серце.