пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

Укроборонпром уперше представив легкий бойовий вертоліт Combat

Укроборонпром уперше представив легкий бойовий вертоліт Combat

Особливістю вертольоту став спеціальний комплекс спостереження, який складається з інфрачервоних камер, що можуть бути використані для наведення.
ДП «Укрінмаш» у рамках міжнародної виставки IDEX- 2017, яка проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах, вперше представив легкий бойовий вертоліт  КТ112 Combat. Про це повідомляє прес-служба Держконцерну «Укроборонпром».
«КТ112 Combat  було розроблено КБ «Вертикаль», він оснащений двигуном Rotax-914, який дозволяє набирати швидкості до 200 км/год. Цей бойовий вертоліт може бути оснащений протитанковими ракетами Barrier-V з лазерним наведенням або іншим протитанковим ракетним озброєнням», - йдеться в повідомленні.

Окрім того, Combat може бути оснащений ракетами «Стріла-2» або «Ігла» для знищення літальних апаратів противника, а також кулеметом ПКТ. Особливістю вертольоту став спеціальний комплекс спостереження, який складається з інфрачервоних камер, що можуть бути використані для наведення.
Як повідомлялося, Укроборонпром розробив нове ракетне озброєння для Військово-повітряних сил України. У лютому під час успішних випробувань екіпаж вертольоту влучив у задані цілі. Для того, щоб випустити повний блок ракет з 20 ракет, знадобилося півсекунди.