субота, 25 лютого 2017 р.

У Нагірному Карабаху - нове загострення конфлікту

У Нагірному Карабаху - нове загострення конфлікту

На лінії розмежування у Нагірному Карабаху відбулася стрілянина, є загиблі. Баку та Єреван звинувачують одне одного у спробі наступу.
Сили Нагірного Карабаху на кордоні з Азербайджаном (архівне фото)
Сили Нагірного Карабаху на "кордоні" з Азербайджаном (архівне фото)
Між азербайджанськими збройними силами та формуваннями невизнаної Нагірно-Карабаської республіки у суботу, 25 лютого, відбулася збройна сутичка. За повідомленням офіційного Баку, загинуло кілька азербайджанських військовослужбовців.
"Вірменські сили спробували вторгнутися на територію Азербайджану уздовж лінії конфлікту на Карабаху", - наводить агенція AFP заяву міністерства оборони Азербайджану, яке також сказало про продовження обстрілів своїх позицій із важкої зброї. У вірменському оборонному відомстві натомість оголосили про спробу азербайджанського наступу на позиції карабських сепаратистів, а також звинуватили Баку у поширенні дезінформації та спробі зірвати спроби мирного врегулювання конфлікту, інформує агентство "Інтерфакс". 

DW.COM

Водночас у так званому міністерстві оборони невизнаної Нагірно-Карабаської республіки заявили, що їх сили відбили напад противника, а "кілька тіл азербайджанських солдатів залишилися на нейтральній території".
Протистояння між Вірменією та Азербайджаном щодо Нагірного Карабаху триває з початку 1990-их. Останній гострий спалах конфлікту відбувся у квітні минулого року, забравши більше ста життів з обох сторін. Спроби перезапуску мирного процесу відтоді гальмують.
 
Дивитись відео03:51

Заморожений конфлікт у Нагірному Карабаху: на фронті гаряче?АУДІО Й ВІДЕО ДО ТЕМИ