середа, 1 березня 2017 р.

В Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів ЗСУ

В Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів ЗСУ


В Україні відкрили унікальний центр для тренування пілотів ЗСУ
НВО “Авіа” у тісному співробітництві з ДК “Укрспецекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” відкрили передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ,Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 для потреб ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба відомства.
«Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях, отримати навики польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що спеціально створений комплекс увібрав у себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став надсучасний тренажер найвищого рівня за FFS level D за міжнародною сертифікацією.  Поєднання надсучасний технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі
Окрім того, завдяки цьому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях.
«Спеціально для Міноборони України вже розроблено близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах “Мі”, від навчання курсантів, які лише починають опановувати техніку пілотування, до відточування льотних навичок професійними пілотами з великим досвідом», – заявив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва  ДК “Укроборонпром” Володимир Коробов.
Вказано, що ці програми, в залежності від рівня льотчика, можуть тривати від тижня до декількох місяців,та органічно поєднуються із практичними заняттями на тренажерах. Завдяки цьому скорочується не тільки час переходу до ефективної льотної практики, а й заощаджуються значні кошти, які витрачаються на пальне та моторесурс техніки.