неділя, 26 березня 2017 р.

"СВІТЛИЙ ХЛОПЕЦЬ, ЯКИЙ ВСЕ ЖИТТЯ МРІЯВ БУТИ МОРЯКОМ": НА ВІННИЧЧИНІ ПОПРОЩАЛИСЯ З 23-РІЧНИМ МОРПІХОМ В'ЯЧЕСЛАВОМ ЧЕРНЕЦЬКИМ

Майже п'ять тисяч людей зібралися на Вінниччині провести в останню путь загиблого на Донбасі В'ячеслава Чернецького. Про таке повідомляє "5 канал".
23-річний хлопець пішов на службу за контрактом до війська у 2013-му році, служив у 36-й бригаді морської піхоти. Загинув 20 березня поблизу села Водяне під час бойового зіткнення з російськими найманцями. Поховали бійця у селі Мурафа Шаргородського району на Вінниччині, де живуть його батьки.Прощання з В'ячеславом Чернецьким
Командир роти 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Павло Юрчук розповідає: "В'ячеслав загинув у прямому зіткненні з противником, це не була "шальна пуля", це не був артилерійський обстріл. Він бачив свого противника. Він загинув лицем до лиця з противником".
Волонтер Валентина Вельган згадує: "Йому 23 роки. Він – світлий сонячний хлопець, який все життя мріяв бути моряком. Це його мрія з дитинства і про це всі знали, його в селі називали Морячком. Мрія здійснилася, він служив у морській піхоті, але так склалося, що він так і загинув у морській піхоті. Шкода, знаєте, зараз на небі загорілася ще одна зірка, а Україна втратила ще одного героя".

Як повідомляв 5.UA, вчора, 25 березня 2017 року, у Дніпрі попрощались із морпіхом Дмитром Польовим