Цього року Збройні сили України проведуть бойові стрільби на полігоні "Ягорлик" у Херсонській області із зенітних ракетних комплексів "Бук-М1". Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передає УНІАН.
"Для забезпечення злагодження зенітних ракетних підрозділів сплановано проведення близько 50 тактичних навчань з командними пунктами бригад, полків та основними підрозділами", – зауважив речник. За його словами, в Україні цього року також заплановані 25 тактичних навчань із зенітними ракетними батареями ЗРК "Бук-М1" на полігонах, а також 35 тактико-спеціальних навчань з підрозділами забезпечення.
Гуцуляк повідомив, що під час багатонаціонального навчання Saber Guardian 2017 на полігоні у Болгарії зенітно-ракетні підрозділи ЗРК С-300 візьмуть участь у тактичному навчанні з бойовою стрільбою.
Крім того, окремі радіолокаційні взводи Повітряних сил ЗСУ щомісяця виконуватимуть практичні маневри з виходом і розгортанням у нових позиційних районах. "Також відбудеться низка тактико-спеціальних навчань з виконання практичних пусків безпілотних літаків розвідників", – додав Гуцуляк.
Він наголосив, що до проведення занять з викладачами та курсантами навчальних закладів Повітряних сил залучатимуться інструктори з країн-членів НАТО.
Як повідомляв 5.UA, Президент Петро Порошенко підписав закон про допуск іноземних підрозділів на територію України для військових навчань у 2017 році.