пʼятниця, 13 січня 2017 р.

У ЗСУ назвали імена трьох загиблих у зоні АТО морських піхотинців

У ЗСУ назвали імена трьох загиблих у зоні АТО морських піхотинців

Тіла трьох бійців сьогодні передали з окупованої частини Донецької області.
У районі проведення АТО під час виконання завдань загинули троє морських піхотинців - молодший сержант Микола Охріменко, молодший сержант Сергій Сонько та старший матрос Сергій Трубін. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Військово-морських сил ЗСУ.
"Морські піхотинці до останнього свого подиху боронили Батьківщину, до кінця виконали Конституційний обов’язок. Пам’ять про справжніх захисників України назавжди залишиться в наших серцях. Командування, особовий склад Військово-Морських Сил Збройних Сил України висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким загиблих", - ідеться в повідоменні.
Як повідомлялося, 13 січня бойовики "ДНР" передали українській стороні тіла трьох українських військових.
8 січня троє українських бійців однієї з військових частин, яка виконує завдання поблизу лінії розмежування, не повернулися до місця розташування підрозділу. У ЗМІ з'явилася інформація, що ці військові загинули. 12 січня речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що бойовики заявили про виявлення тіл у військовій формі на маріупольському напрямі, але без експертизи не можна підтвердити, що це тіла трьох морських піхотинців, зниклих безвісти 8 січня.