понеділок, 23 січня 2017 р.

В Одесі військового засудили до п’яти років за дезертирство із зони АТО

В Одесі військового засудили до п’яти років за дезертирство із зони АТО
В Одесі військового засудили до п’яти років в’язниці за дезертирство із зони проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі і зберігання арсеналу зброї та боєприпасів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

«Прокуратура Одеської області підтримувала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, за результатами розгляду якого колишнього військовослужбовця засудили до п’яти років і шести місяців позбавлення волі», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що військовослужбовець без поважних причин не з’явився на службу з відпустки в розташування військової частини, яка знаходилася в зоні АТО на території Донецької області.

Крім того, в грудні 2014 року він незаконно придбав арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів (2 пістолети, карабін конструкції Симонова, більше 6 тис. патронів різних калібрів, в тому числі 440 – бронебійно-запальних, 16 реактивних протитанкових гранат, корпуси і запали). Все це він зберігав у себе вдома і в нежитлових приміщеннях в Одесі.

Як повідомляється, чоловік визнаний винним у незаконному поводженні зі зброєю і бойовими припасами, а також у самовільному залишенні військової частини (ч. 1 ст. 263 КК, ст. 407 КК України).

ПрокуратураОдесаАТО Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/01/23/v_odesi_viyskovogo_zasudyly_do_pyaty_rokiv_za_dezertyrstvo_iz_zony_ato_1030017