неділя, 1 січня 2017 р.

Україна святкує день народження Степана Бандери

Україна святкує день народження Степана Бандери

Суспільство
01.01 11:06
Сьогодні українці святкують не лише настання нового 2017 року, а й день народження ідеолога українського націоналістичного руху в XX сторіччі Степана Бандери. З цього приводу у Києві відбудеться факельна хода.
Прихильники Бандери та Організації українських націоналістів зберуться на вулиці Володимирській о 18:00 та пройдуться до Майдану Незалежності. Організатори пообіцяли влаштувати фаєр-шоу, а перехожі зможуть побачити його біля станції метро "Хрещатик".
Зазначимо, що факельна хода на честь Бандери стала традиційною для України в останні роки. Її проводять щорічно 1 січня, починаючи з 2014 року.
Українці святкують день народження головного символу націоналізму і в соцмережах. Дехто нагадує росіянам, що саме це свято є головним 1 січня, а не Новий рік.
Степан Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів, нині Калуського району Івано-Франківської області. Він був 7-м крайовим провідником ОУН, а після розколу організації - 1-м головою ОУНР. Помер націоналіст 15 жовтня 1959 року, коли йому було 50 років, у Мюнхені.
Як повідомляв портал "Знай.ua", деякі кияни виступили на підтримку оновленого театру на Подолі, який раніше спричинив скандал через зовнішній вигляд.
Теги: Бандера, день народження, факельна хода
Автор матеріалу: Антон Дорошенко