пʼятницю, 20 жовтня 2017 р.

Жодних сумнівів, що до збиття "Боїнгу" над Донбасом причетна Росія, - Bellingcat

Жодних сумнівів, що до збиття "Боїнгу" над Донбасом причетна Росія, - Bellingcat

Нове фото "Бука", опубліковане 19 жовтня Об'єднаною слідчою групою (JIT), є доказом того, що Boeing, який виконував рейс MH17, збив над Донбасом російський зенітний ракетний комплекс
Depo.Війна
   
Сьогодні 07:46
Про це заявила експертно-журналістська група Bellingcat, передає Depo.ua.
За їхньою оцінкою, відмінні риси зображеного на знімку ЗРК "повністю збігаються з тими, що видно на правому борту "Бука 332" в Росії майже за 4 тижні" до катастрофи літака "Малайзійських авіаліній" на сході України.
"Після сьогоднішнього дня, коли опубліковано дев'ятий доказ присутності на сході України установки, що належала Збройним силам Російської Федерації, жодних сумнівів в цьому бути не може", - кажуть у Bellingcat.
Нагадаємо, 19 жовтня Об'єднана слідча група (JIT) отримала нову фотографію "Бука-Телара" (BUK-TELAR). Ймовірно, що фото було зроблене в Макіївці 17 липня 2014 року. Група JIT підозрює, що це саме той "Бук", з якого був збитий рейс МН17.
Довідка: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.
Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибуналу цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.
У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук", який транспортували з території Росії.
6 липня 2017 року міністр безпеки та юстиції Нідерландів Стеф Блок заявив, що Росія не хоче співпрацювати у справі катастрофи МН17.
7 липня Україна та Нідерланди підписали двосторонню угоду про правову співпрацю щодо катастрофи малайзійського лайнера МН17.

Немає коментарів:

Дописати коментар