четвер, 30 липня 2015 р.

Ліги Європи: "Зоря" перемогла в Бельгії, "Ворскла" поступилася в Словаччині

З діаметрально протилежним результатом завершили свої перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи футболісти "Зорі" та "Ворскли".
Луганчани в бельгійському місті Шарлеруа впевнено обіграли місцевий клуб (2:0), а полтавчани з таким же рахунком поступилися в Словаччині "Жиліні", повідомляє Укрінформ.
У грі на арені "Стад дю Пье" у Шарлеруа дублем у "Зорі" відзначився Руслан Малиновський. На 70-й хвилині він забив красивим ударом метрів з 20-ти, а на 89-й завершив гарну комбінацію з близької відстані.
Нагадаємо: "Ворскла" на стадіоні "Під Дубом" в Жиліні пропустила перший м'яч від Матея Єліча на 26-й хвилині. На 63-й ворскляни могли переламати рік гри, проте Олександр Ковпак не реалізував пенальті, призначений хорватським арбітром Маріо Страхонею за фол проти Артема Громова.
Поєдинки будуть зіграні в Україні 7 серпня.
Результати інших перших матчів третього кваліфайн-раунду Ліги Європи, що завершилися на цю хвилину:
"Кайрат" (Казахстан) - "Абердін" (Шотландія) - 2: 1
"Ельфсборг" (Швеція) - "Одд" (Норвегія) - 2: 1
Штурм (Австрія) - "Рубін" (Росія) - 2: 3
ПАОК (Греція) - "Спартак" (Словаччина) - 1: 0
АІК (Швеція) - "Атромітос" (Греція) - 1: 3
"Альтах" (Австрія) - "Віторія" (Португалія) - 2: 1
"Краснодар" (Росія) - "Слован" (Словаччина) - 2: 0
"Слован" (Чехія) - Хапоель (Кір'ят-Шмона, Ізраїль) - 2: 1