Харьковский авиазавод начнет серийное производство Ан-74
ГК "Укроборонпром", ГП "Харьковское государственное авиационное производственное предприятие" и американская Oriole Capital Group достигли договоренности по привлечению мощных инвестиций на харьковское предприятие.
В соответствии с договоренностью "Харьковское государственное авиационное производственное предприятие", входящее в состав "Укроборонпрома", получит заказ на серийное изготовление самолетов в размере 150 млн долларов США. Об этом сообщили в пресс-службе "Укроборонпрома".
В соответствии с договоренностью "Харьковское государственное авиационное производственное предприятие", входящее в состав "Укроборонпрома", получит заказ на серийное изготовление самолетов в размере 150 млн долларов США. Об этом сообщили в пресс-службе "Укроборонпрома".
Такі домовленості були досягнуті під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка зараз проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.
В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" українських Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.
Читайте также: Кривоконь возглавил ГП "Антонов"
Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.
Окрім того, "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів.
Маємо зазначити, що домовленість передбачає планування та реалізацію проекту протягом значного терміну. Це означає, що "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" отримало стабільний багаторічний план розвитку, який забезпечує його ефективну роботу, розширення виробничих потужностей, створення нових робочих місць та збільшення прибутку, а разом із цим – відрахувань до бюджету України.
Таке співробітництво позитивно розвиває економічне, політичне та торговельне партнерство між США та Україною, шляхом забезпечення прозорості та підзвітності українського підприємства. А також відкриття потенційно значущої можливості експорту США з Україною, що позитивно вплинє на економіку України шляхом залучення тисяч працівників та забезпечення сталого та вагомого експортного надходження для країни.
Читайте также: "Антонов" намерен выпустить не менее 70 самолетов
"Ця домовленість з залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років. Це є доказом того, що підприємства "Укроборонпрому" є надійними партнерами світового рівня, які гарантують якісне та своєчасне виконання замовлень. Фактично, це чіткий сигнал, "зелене світло", для інших інвесторів, які зараз обмірковують можливості інвестицій у українську високотехнологічну промисловість. Інвестиційна та операційна підтримка Oriole значно підвищить комерційні виробничі можливості країни в регіоні та за її межами і являє собою стратегічну можливість продемонструвати об’єднані можливості партнерства України та США", – прокоментував досягнуті домовленості Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.
Читайте также: Казахстан купил харьковский Ан-74
"Це монументальний крок на шляху до наших спільних цілей. Партнерство між Oriole, "Укроборонпромом" та "Харківським державним авіаційним виробничим підприємством" виходить за рамки географічних кордонів. Це поверне до життя один з найбільш знакових та унікальних літаків в світі – Ан-74. Ми захоплені духом партнерства і прозорістю співпраці, про який ми переконалися при роботі з українськими підприємствами. Ми будемо раді реалізувати потенціал цієї захоплюючої можливості", – заявив Хоссейн Мусаві, Генеральний директор Oriole Capital Group.
Досягнута домовленість є черговим етапом розвитку української авіабудівної промисловості у відповідності до розробленого ДК "Укроборонпром" плану трансформації. У відповідності до якого вже був створений авіаційний кластер, який консолідував авіабудівні підприємства Концерну та розпочата корпоратизація ДП "Антонов" та ДП "Завод 410 Цивільної авіації".
Немає коментарів:
Дописати коментар