понеділок, 6 квітня 2015 р.

Украинская разведка сняла скопление техники

Українська розвідка зафіксувала скупчення техніки бойовиків в Донецьку,яка повинна бути відведена згідно Мінським угодами, в окупованому Донецьку.
Про це повідомляє «5 канал».
На відео видно більше 70 одиниць важких військових машин, у тому числі танки, САУ, які повинні були бути відведені згідно Мінським угодами, а також бензовози, БТР та ін.

Крім цього, як припустили розвідники, велике число техніки може бути заховане в ангарах, які знаходяться практично в центрі міста.
«Ми можемо помітити, що тут дуже великі склади ... у співвідношенні розмірів техніки зі складами ми можемо тільки здогадуватися, які сюрпризи знаходяться там», - зазначає розвідник, що фігурує на відео.

ТЕГИ:

Немає коментарів:

Дописати коментар