вівторок, 7 квітня 2015 р.

Динамо в четверке лучших команд Европы


Київське «Динамо» з останніх двадцяти матчів виграло 16, один зіграло внічию і три програло. Така форма командиСергія Реброва є четвертою серед усіх команд із першої десятки європейських чемпіонатів.
За інформацією transfermarkt.co.uk, першу позицію рейтингу займає «Барселона», другий лондонський «Арсенал» третю - лісабонська «Бенфіка».
В українській Прем'єр-лізі підопічні Сергія Реброва не пропускають вже 558 хв поспіль, переможна серія триває 7 ігор з різницею м'ячів у 21:2.
Нагадаємо, 16 квітня «Динамо» прийматиме у Києві італійську «Фіорентину» у рамках 1/4 фіналу Ліги Європи.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Дискусія

Немає коментарів:

Дописати коментар