Українським бійцям присвячується: “Все буде добре, бандерівці”! Роботи литовської художниці Беати Куркуль (фото)
8 квітня 2015 15:37
Литовська художниця Беата Куркуль зазвичай малює у жанрі фантастики. Та велику серію своїх робіт присвятила саме українській армії. Людям, яких бачила, та спілкувалася з якими особисто. Сьогодні жінка живе у Києві і займається волонтерською роботою, допомагаючи Прикордонній службі України.
На дивовижних малюнках вона зобразила наших прикоронників, міліціонерів та солдатів. Особливо вражає на цих картинах небо – трагічне, але сповнене сяйва надії.
Прикордонники не помирають, вони йдуть охороняти небесний кордон…


Українські прикордонники.


Олег Сороченко, прикордонник з Красної Талівки. Був убитий під час бою з російською диверсійною групою серпня 2014. Його наречена чекала дитину, яка ось-ось мала народитися.


Одна з українських прикордонних розвідувальних груп (Вони відомі як “Skelia”)


Присвячується Державній прикордонній службі України.


Вартові.


Прикордонники


6 грудня – День Збройних Сил України. І на цей раз свято було справжнім, святом нового відродження армії.


“Татусева донечка”. Один з прикордонників попросив намалювати свою красуню-дочку.


“…В детских ручках закружатся,
Воскресая, рассвет,
Папкин орден за мужество
и зеленый берет…” (с) В. Куприенко “Олеженька”

Воскресая, рассвет,
Папкин орден за мужество
и зеленый берет…” (с) В. Куприенко “Олеженька”

Присвячується всім українським волонтерам.


Швидка допомога.


Присвячується українським бойовим медикам. Ці відважні чоловіки і жінки, які рятують поранених, незважаючи на небезпеку, як справжні ангели.


Мати. І вона захищає і дбає про своїх синів …


Батько. “Я повернуся. Обіцяю. Все буде добре”


Все буде добре, бандерівці).


Усі роботи Беати: noldofinve.deviantart.com

Немає коментарів:
Дописати коментар